Kotle Immergas - Klasické kotle

nástěnné pouze topné - komín
nástěnné kombinované s průt. ohřevem - komín
nástěnné kombinované s boilerem - komín
nástěnné pouze topné - turbo
nástěnné kombinované s průt. ohřevem - turbo
stacionární kombinované s boilerem - turbo
nástěnné kombinované s boilerem - turbo

Kotle Immergas - Klasické kotle - nástěnné kombinované s průt. ohřevem - komín

NIKE Mini 24 kW

nikeminiimmergas

NIKE Mini 24 kW je nástěnný plynový kotel s otevřenou spalovací komorou o tepelném výkonu 6 - 24 kW, určený pro vytápění a průtokový ohřev TUV. Díky svým malým rozměrům a vysokému výkonu jsou tyto kotle předurčeny pro instalaci v nových bytech a všude tam, kde instalace vyžaduje minimum prostoru. Hloubka kotle je pouhých 25 cm a vzhledem k elegantnímu provedení je neobyčejně adaptabilní do každého bytu.
více

NIKE Mini 28 kW

nikemini28immergas

NIKE Mini 28 kW je nástěnný plynový kotel s otevřenou spalovací komorou o tepelném výkonu 7 - 28 kW, určený pro vytápění a průtokový ohřev TUV. Díky svým malým rozměrům a vysokému výkonu jsou tyto kotle předurčeny pro instalaci v nových bytech a všude tam, kde instalace vyžaduje minimum prostoru. Hloubka kotle je pouhých 31 cm a vzhledem k elegantnímu provedení je neobyčejně adaptabilní do každého bytu.
více

NIKE Star 24 kW

nikestar24immergas

NIKE Star 24 kW je nástěnný plynový kotel s otevřenou spalovací komorou a bithermickým výměníkem o tepelném výkonu 6 - 24 kW určený pro vytápění a průtokový ohřev TUV. Díky svým malým rozměrům (hloubka pouze 24 cm) a elegantnímu provedení je ideální pro moderní obydlí. Modelová řada Star kW obsahuje elektronickou modulační desku s mikroprocesorem, bithermický výměník, který díky své vylepšené konstrukci ohřívá prakticky okamžitě TUV na požadovanou teplotu. Díky připojovací sadě je instalace řady Star kW rychlá a snadná.
více